top of page
Energetyczna Sesja w wannie Masaż od serca, kinezjologia masaż od serca, Masaż warszawa, Masaż Żoliborz, Fizjoterapia Warszawa, Fizjoterapia Żoliborz, Kinezjologia warszawa, Refleksologia Warszawa

Energetyczne sesje w wannie

Wanna czyli stojąca woda to od tysięcy lat jeden z najważniejszych i najprostszych zabiegów oczyszczających, harmonizujących i relaksujących praktycznie we wszystkich świadomych kulturach, które nie miały dostępu do czystej naturalnej wody w rzekach, jeziorach czy oceanach. To nie tylko zabieg higieny ciała, ale przede wszystkim energetyczny zabieg oczyszczania z nagromadzonych zanieczyszczeń emocjonalnych, mentalnych i energetycznych. W czasach kiedy wygoda zastąpiła czucie i rozsądek ludzkość wydaje się zapominać o cudownych właściwościach kąpieli na korzyść szybkich pryszniców. 


Kąpiele w wannie mają szereg wspaniałych właściwości. W zależności od temperatury wody, czasu przebywania, energetyzacji wody, rodzaju soli lub/i ziół, dodatku złota czy mleka otrzymujemy zupełnie różne jej właściwości terapeutyczne. W naszym centrum rozmawiamy najpierw o potrzebach każdej osoby i dostosowujemy kąpiel do jej indywidualnych potrzeb. Dodatek aromatycznych olejów i kadzideł, oraz świec zapachowych przenosi w świat błogości i relaksu. To czas na regeneracje ciała i umysłu. 


Wodę do kąpieli energetyzujemy wielkimi kryształami górskimi oraz złotem. Dodajemy sole kamienne, naturalne oraz organiczne oleje eteryczne. Wszystko to w akompaniamencie ciszy lub pełnej spokoju muzyki oraz światła świec daje głębokie i dojmujące uczucie wyciszenia i czystą przyjemność.

Sesja w wannie to także przestrzeń na zaawansowaną prace duchową i mentalną. To świetne, bezpieczne i komfortowe miejsce na przepracowywanie głębokich ograniczeń i blokad.


Proponujemy samą aromaterapeutyczną sesje kąpieli w wannie w świetle świec, lub wzbogacamy ją następnie o godzinny masaż ciepłymi olejami. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z jednego z naszych najważniejszych i najmocniejszych zabiegów, z powodu którego dzięki jego wielkiej skuteczności jesteśmy szczególnie szczęśliwi 💛😇

 
Wanna i świeca Masaż od serca, kinezjologia masaż od serca, Masaż warszawa, Masaż Żoliborz, Fizjoterapia Warszawa, Fizjoterapia Żoliborz, Kinezjologia warszawa, Refleksologia Warszawa
bottom of page