top of page

Nasza Misja

Pomaganie innym nas uszczęśliwia

"Masaż od serca" powstał jako kontynuacja i rozwinięcie potrzeby holistycznego, głębokiego wspierania Bliźniego. Łączy w sobie łagodną przestrzeń i energię relaksu i zdrowia, oraz wysiłek oddanych ludzi, dla których pomaganie to życiowa misja. Wysokie wartości, interdyscyplinarna wiedza oraz wielkie doświadczenie przeniosą Państwa w prawdziwy świat głebokiej przemiany, zarówno fizycznej jak i mentalnej. To 

 połączenie niesie ze sobą moc oraz harmonię, daje impuls do uzdrawiania i transformacji, dzięki czemu możemy zagwarantować Wam pozytywne efekty w najważniejszych aspektach ludzkiego życia.

Proponujemy też Wam cykliczne spotkania dla osób o podobny potrzebach, wrażliwości i podejściu do życia i świata. Będziemy spotykać się na warsztatach, medytacjach, graniu na instrumentach, herbacie i rozmowach o życiu, oraz wspólnych sesjach terapeutycznych dotyczących energetyki i zdrowia organów, lub czynności energetycznej całego ciała. Gorąco zachęcamy do udziału zgodnego z Waszymi potrzebami.

Balony Kapadocji

Nasza Historia

Centrum "Masaż od Serca" powstało jako naturalne następstwo wieloletniej pracy terapeutycznej jego założyciela Artura Lubasa, oraz kontynuacja jego misji jako współzałożyciela Akademii Świadomego Istnienia. Wiele lat pracy jako fizjoterapeuta, trener i masażysta zarówno w sporcie zawodowym jak i obszarze regeneracji i relaksacji, oraz wieloletnia praktyka filozofii i medycyny wschodu ( m.in taoizmu, ajurwedy, medycyny chińskiej, jogi, medycyny kahunów) oraz ścieżki duchowej zaowocowała pragnieniem zaoferowania bezpośredniej pomocy w przywracaniu ciała i ducha do naturalnego dla człowieka optimum. Dzięki wyjątkowym terapeutom specjalizującym się w swoich obszarach tworzymy najwyżej jakości zespół, aby pomóc Każdemu na Jego ścieżce.

Nasz zespół

Współpraca

logo Pure Story
logo akademia świadomego istnienia
logo sklep ekologiczny Trawa
bottom of page